Doprava zadarmo vrámci SR

Spolupráca

Naša značka spolupracuje s ľudmi ktorí sú šikovní, zanietení pre správnu vec a práca ich baví. Konkurencia neexistuje , je tu však kooperácia ktorá nás spoločne posúva ďalej a umožňuje nám rást a napredovať rýchlejšie.


photo

Martin Kolba - Profesionálny fotograf

Fotografovať začal rekreačne približne pred 10timi rokmi. Z rekreačného fotenia sa po pár rokoch stala závislosť a následne vysnívaná práca ktorou sa živý na plný úväzok . Je to jeden z najprofesionálnejších fotografov v okolí, a my sme veľmi radi že od začiatku spolupracoval s našou značkou . Za všetky fotografie vďačíme práve jemu a popri iných projektoch a podujatiach venoval svoj čas, záujem a kreativitu všetkým fotkám ktoré na tejto stránke nájdete.

photo

A&B design

Sú dve mladé, tvorivé a nadšené sestry ktoré zaujíma dizajn a trendy. Už od detstva boli ich vášňou kvety a plánovanie. Ich vášeň sa postupne prehĺbila a začali zabezpečovať kompletný Wedding , Event , Meeting a párty servis. Firma pôsobí už 4roky na trhu .Ich špecializáciou okrem svadieb, rôznych podujatí, plesov, koncertov patria aj Čarovné Vianoce pod Tatrami- Prvý vianočný dóm pod Tatrami. Týmto dvom mladým slečnám ďakujeme za kompletnú kvetinovú výzdobu a dekorácie na foteniach. Ďakujeme im taktiež za excelentný komplet catering a event servis na našich podujatiach, pracovných stretnutiach, prezentáciách a eventoch.

photo

Deniska Starinská - Make up artist

Toto talentované a šikovné dievča stojí za celou estetickom úpravou všetkých našich modeliek . Dokáže vždy vyzdvihnúť ženskú krásu a ukazuje ženám že každá jedna je krásna. Od malička ju zaujímal makeup a svet krásy. Zaujímavosťou je že neabsolvovala žiadne kurzy ani školenia ohľadne líčenia a na sociálnych sieťach sa teší stále stúpajúcim počtom followers. Miluje to čo robí, sleduje pokroky a stále sa v tom zlepšuje . My sme jej vďačný za trpezlivosť a čas strávený na všetkých našich foteniech.